Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00

Rejestracja: 22 612 34 63

Rejestracja Online

  • Polski
  • Angielski

Stomatolog dziecięcy Ursynów

Wiemy jak dzieci obawiają się wizyt u dentysty i dlatego dbamy o to, aby leczenie stomatologiczne było dla dziecka pozytywnym doświadczeniem. Współpraca z dzieckiem w przyjaznej atmosferze umożliwia szybkie, fachowe i skuteczne przeprowadzenie zabiegu.

Stomatolog dziecięcy Ursynów

Kładziemy bardzo duży nacisk na edukację. Podczas wizyty kontrolnej Rodzice nie tylko poznają stan zdrowia zębów dziecka, ale także nauczą się odpowiednio dbać o jego uzębienie (uzyskają informację jak dbać o zęby – jaka pasta i szczotka jest najlepsza dla ich dziecka, jak szczotkować zęby, jaką stosować dietę).

Dentysta dla dzieci – usługi

Nasza klinika oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną dziecka. Obejmuje ona szeroko pojętą profilaktykę, leczenie zębów mlecznych i stałych, przy użyciu najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów. Zapewniamy specjalistyczną opiekę stomatologiczną, a jeśli istnieje taka potrzeba, również ortodontyczną.

Leczenie próchnicy u dziecka w klinice Stomatologia Jarzębiny na Ursynowie w WarszawieZachęcamy Rodziców do przeczytania szczegółowej informacji o stomatologii dziecięcej przygotowanej przez dr n. med. Zbigniewa Opałczyńskiego specjalistę stomatologii dziecięcej.

Pobierz PDF (77 kb)