Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00

Rejestracja: 22 612 34 63

Rejestracja Online

  • Polski
  • Angielski

Lekarze

dr n. med. Dorota Łukasiewicz
specjalista ortodoncji

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, dyplom lekarza stomatologia uzyskała w 1998 roku. Pracę doktorską obroniła w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej AM w Lublinie.

W latach 2004-2008 specjalizowała się w ortodoncji jako rezydent w Zakładzie Ortodoncji AM w Białymstoku. Tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 2008 roku. Uczestniczka wielu polskich i zagranicznych kursów z dziedziny ortodoncji. Z zainteresowania historyk sztuki, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

lek. dentysta Katarzyna Wójtowicz-Ciesiołka

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Prawo wykonywania zawodu i tytuł lekarza dentysty otrzymała w roku 1999. Życie zawodowe związała z Warszawą pracując w renomowanych klinikach dentystycznych. Bardzo ambitny lekarz nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje, uczestnik kursów, szkoleń i staży. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Od roku 2000 profesjonalnie zajmuje się wybielaniem zębów. Posiada duże doświadczenie i wiele sukcesów na tym polu (wybielanie jako zabieg leczniczy). W roku 2012 ukończyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu medycyny estetycznej.

Bardzo ceniona przez pacjentów za osobowość, fachowość i wiedzę.

lek. dentysta Natalia Jędrzejewska

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z klinika Stomatologia Jarzębiny współpracowała już w czasie studiów i stażu podyplomowego.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci oraz chirurgią stomatologiczną. Priorytetowo patrzy na profilaktykę oraz interdyscyplinarne, kompleksowe leczenie.

Uczestniczy w kursach i szkoleniach, głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz estetycznej odbudowy zębów. Ma doskonały kontakt z dziećmi, wzbudza zaufanie, jest bardzo lubiana przez małych Pacjentów. Biegle włada językiem angielskim.

lek. dentysta Anna Łasińska
protetyk

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Prawo wykonywania zawodu i dyplom lekarza dentysty uzyskała w 1993 roku. W roku 1997 zdała egzamin i uzyskała tytuł specjalisty stomatologii ogólnej. Karierę zawodową od początku związała z protetyką. Swoją wiedzę zdobyła na kursach praktycznych, konferencjach naukowych i poprzez ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako lekarz protetyk. Współpracuje z najlepszymi pracowniami techniki stomatologicznej w Warszawie. Bardzo ambitna, nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach praktycznych i konferencjach naukowych z dziedziny protetyki stomatologicznej.

Bardzo ceniona przez pacjentów za osobowość, fachowość i wiedzę. Doktor Łasińska przywiązuje dużą wagę do estetyki, funkcjonalności i jakości prac protetycznych, a także do zrozumienia przez pacjenta całego przebiegu leczenia i jego poszczególnych etapów.

Swoim odpowiedzialnym podejściem i zaangażowaniem zapewnia swoim pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

lek. dentysta lek. medycyny Jolanta Białas-Najko
specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chirurgii stomatologicznej. Wiedzę i umiejętności zdobywała m.in. pracując w klinice chirurgii twarzowo-szczękowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Szaserów w Warszawie.

Bardzo ceniona za swoje umiejętności i wiedzę zarówno w środowisku medycznym, jak i przez swoich pacjentów. Bardzo ambitna osoba, nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe. Ceniona przez pacjentów za fachowość, a także za ogromną energię i zaangażowanie.

Dr Białąs-Najko otacza swoich pacjentów wyjątkową opiekę w trakcie, jak i po zabiegu. W Stomatologii Jarzębiny Dr Białas-Najko zajmuje się kompleksowym leczeniem chirurgicznym.

lek. dentysta Daniel Pełka
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
implantologia, chirurgia stomatologiczna

W 2016r. ukończył Wydział Lekarsko- Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Po zakończeniu rezydentury w Klinice Chirurgii Czaszkowo- Szczękowo- Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie i po zdaniu egzaminu państwowego  uzyskał tytuł specjalisty chirurgii szczękowo- twarzowej. W naszej Klinice dr Pełka przeprowadza zabiegi z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej, w tym chirurgiczne usuwanie zębów, przeszczepy kości, przeszczepy tkanek, i inne.

lek. dentysta Joanna Gadomska
specjalista protetyki

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Bezpośrednio po zakończeniu studiów rozpoczęła specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którą ukończyła w 2022 roku, zdając z wyróżnieniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny.

Pani Doktor jest autorką wielu publikacji naukowych z zakresu leczenia protetycznego. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami chętnie dzieli się współprowadząc szkolenia z zakresu planowania i realizacji kompleksowego leczenia protetycznego.

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zwarcia spowodowanych utratą zębów oraz patologicznym starciem zębów i bruksizmem, odtwarzaniem prawidłowych warunków zgryzowych po leczeniu ortodontycznym. Jako priorytetowy cel w kompleksowym leczeniu protetycznym traktuje przywrócenie prawidłowych warunków zwarciowych oraz funkcji całego układu stomatognatycznego. Odbudowy protetyczne na zębach własnych i na implantach wykonuje z wysokoestetycznych materiałów całoceramicznych.

Miła, empatyczna i otwarta, jest autorką wielu metamorfoz uśmiechu swoich pacjentów.

lek. dentysta Marta Słowikowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Z naszą kliniką związana od 2017 roku. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz leczeniu dzieci. Nawiązuje świetny kontakt z pacjentami w każdym wieku.

mgr Maja Podlińska
dyplomowana higienistka stomatologiczna, technik elektroradiolog

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i technik elektroradiolog, związana ze Stomatologią Jarzębiny od 2016 roku. Przeprowadza zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej: scaling, piaskowanie, polishing, fluoryzację, lakowanie, infiltrację próchnicy (ICON) i instruktaż higieny jamy ustnej. Wykonuje zdjęcia RVG, zdjęcia panoramiczne i cefalometryczne. Biegle włada językiem angielskim.

Cały czas poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach teoretycznych i praktycznych z zakresu zdrowia i higieny jamy ustnej.
Osoba całkowicie oddana swojemu zawodowi i pacjentom.