Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00

Rejestracja: 22 612 34 63

Rejestracja Online

  • Polski
  • Angielski

Inter Polska

  

W Stomatologii Jarzębiny akceptujemy ubezpieczenie VISION wystawione przez INTER POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. Ubezpieczenie dostępne jest w wielu wariantach, stwarza możliwość dopasowania odpowiedniego zakresu ubezpieczenia do swoich potrzeb. W ramach najprostszego ubezpieczenia ‘BASIC’ ubezpieczony jest uprawniony do darmowego przeglądu stomatologicznego w ‘Stomatologii Jarzębiny’ co pół roku.

W przypadku posiadania wyższego pakietu ubezpieczenia, tj. ‘SILVER’, ubezpieczyciel pokrywa całość kosztów leczenia (ubezpieczony nie płaci za wykonane świadczenia stomatologiczne, rozliczamy je bezgotówkowo z ubezpieczycielem) zarówno profilaktyki stomatologicznej (zabiegi scalingu, piaskowania, fluoryzacji, lakowania), jak i koszty całości stomatologii zachowawczej (zdjęcia RTG, znieczulenia, wypełnienia, odbudowa zęba, leczenie kanałowe), chirurgii stomatologicznej, a dla pacjentów w wieku do 18 lat także ortodoncji.

W najwyższych pakietach ubezpieczenia VISION, tj. ‘GOLD’ i ‘DIAMOND’ ubezpieczyciel współpłaci do wykonywanych w ‘Stomatologii Jarzębiny’ zabiegów protetycznych i implantologicznych.

Umawianie wizyt następuje bezpośrednio w Stomatologii Jarzębiny, dzwoniąc na numer telefonu 22 / 612 34 63.

W przypadku gdy posiadane przez Państwa ubezpieczenie VISION nie obejmuje określonych świadczeń stomatologicznych, uzyskacie Państwo zniżkę 5% od cen cennikowych Stomatologii Jarzębiny na zabiegi profilaktyczne, wypełnienia oraz zabiegi chirurgiczne.